jsme vystoupili v pivnici u Špačka spolu s Lampama v lese a Klukama, co spolu hrajou... dík všem, kdo jste dorazili;-)
...stále ještě plodíme třetí placku:-)
finišujem vokály...
na SPOTIFY
zpěv: Lenkakytary: Kamil, Márabasa: Barosbicí: Honzka
spotifyyoutube.combandzone.cz/pzs
pzsband (zavináč) email.cz